Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Arama

AYDIN KİŞİYE ÖZEL ÜRÜNLER

AYDIN KİŞİYE ÖZEL ÜRÜNLER

Hediyelerin en anlamlısı ve en özeli kişiye özel olarak tasarlananlarıdır. Bardaklar, yastıklar, saatler ve kullanılabilecek tüm ürünlerin üstüne baskı yoluyla uygulanan sistemle hediyeler çok daha anlamlı olacaktır. Mytoprint online tasarım firmasına bağlı olan bayiler müşterilerinin istekleri doğrultusunda bu ürünleri hazırlayıp müşterilerinin adresine kargolama yaparlar.  Aydın’da kişiye özel ürünler tasarlayan firmalar mytoprint online tarsım firmasının bayisi olmak için bazı gereklilikleri yerinde getirmek zorundalardır. Bayilerimizle ilk olarak bir sözleşme yaparız. Tüm detaylar ve maddeler bu sözleşmede yazılarak karşılıklı olarak imzalanır.  Firmalar bir bilgisayar ve bir domaine sahip olduktan sonra kendi satış modüllerinden satışa başlayabilirler.

                        Aydın’ın kişiye özel ürünler imal eden değerli firmaları artık çok daha rahat edecekler. Çünkü onları düşünen ve ürünlerine değer veren bir rehber sitesi olarak her an onların hizmetinde olarak yardımcı olmaya çalışıyoruz.  Bayilerimiz kuracakları e-ticaret siteleri ile ilgili tüm ince noktaları ile tamamen kendileri ilgilenmektedirler.  İçeriği, logoları, yazıları ve olması gereken tüm ayrıntıları ile birebir ilgileneceklerinden dolayı bayilerimize özgü olan bu siteyle müşterilerine hizmet sunabileceklerdir.   Ayrıca web sitesindeki bayilerden sipariş verebileceğiniz ürünlerin tasarımlarını da müşterileriniz kendileri yapabilirler.  Grafik bilgileri olmasa da tasarımlarını kendi zevklerine göre yapabilirler.

                        Aydın’da kişiye özel ürünleri tasarlatmak ve sevdiğiniz kişiye hediye etmek için firmaları tek tek dolaşıp zaman kaybetmenize gerek olmadan web ortamında ürünleri görebilir ve istediğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz. Hazırlanış kısmını da görerek içinizin rahat olmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü mytoprint online tasarım firmasının en güzel özelliği ürünleri hazırlama aşamasını müşterileriyle paylaşarak tüm şeffaflıklarını göstermeleridir.

                        Aydın’da kişiye özel ürünler bizimle daha özel ve daha kaliteli olacak. Çünkü bayilerimizin hepsi kendine ve ürünlerine güvenen firmalardır.  Kalite ve güven bir alışveriş ortamının en önemli iki öğesidir. Biri olmasa bile her şey alt üst olur. Bizler mytoprint online tarsım ailesi olarak bu iki kavramı çok net anlayıp ve aynı zamanda anlatmaya çalışıyoruz. Bizimle bu yolda olmaktan asla pişman olmayacaksınız…