Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Arama
thumbnail

Tüketiciye Sağladığı Faydalar

Kullanıcı dostu lokasyon tespiti modülü sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz ürünlerin, üreticisi olan firmalara, bir kaç adımda ulaşmanızı sağlar, en uygun fiyatı alırsınız, dilediğiniz firmanın web sitesine ulaşabilir, Ürünleri inceleyebilir, fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Mytoprint size Reklam ve hediye sektöründe; teknolojiyi yakından takip eden, uzman kadro yapısına sahip, sorunsuz hizmet veren üretici konumundaki firmalara ulaşmanızı
sağlar.Mytoprint bayilerinin web sitelerinden seçtiğiniz ürünlere, dilerseniz kendin tasarla özelliğini kullanıp yazı, resim, logonuzu kullanarak,hiçbir grafik programı bilgisine gerek kalmadan tasarımlarınızı yapabilirsiniz..

Mytoprint Üretici ve Bayiye Ne Sağlar?

Günümüz piyasa şartlarında, yüksek ciroların yapıldığı, yeni müşterilerin edinildiği,ürün çeşitlerinin anında piyasaya sürülebildiği, web ortamında;tam donanımlı bir e-ticaret sitesi ile, her gün yüzlerce ve hatta binlerce yeni müşteriye
ulaşmak, bayisi olmak için en önemli sebeplerden Mytoprint biridir.Mytoprint bayisi olmanın bir diğer avantajı ise, reklam ve hediye sektöründeki en büyük gereksinim olan tasarım ve beğeni dengesini müşteriye onaylatmak için
hazırladığımız online tasarım modülü ile, saatlerce grafik tasarım hizmeti vermek,onay safhasında müşterinin revize yada onayını beklemek artık sizin için kayıp olmayacak.

 

 • Reklam ve hediye sektöründeki bütün ürünlerin üreticisi olursunuz ve üstelik ofis
  yada dükkanınızın olması şart değil. Sadece 1 bilgisayar ve domain almanız yeterli.
 • Web ortamında tam donanımlı bir e-ticaret sitesi sahibi olursunuz,
 • Bütün siparişler, online tasarım modülü ile baskıya uygun olarak bayilere gelir,
 • Bayiler çalışmak istedikleri tedarikçilerin ürünlerini, web sitelerine ekleyebilirler,
 • www.mytoprint.com.tr adresindeki rehber sitede, üretici oldukları sektörde, son
  tüketici aramalarında lokasyon bilgileri paylaşılarak, yeni müşteri sahibi olursunuz,
 • N11, hepsiburada.com gibi popüler alış veriş sitelerinde satış yapma imkanınız olur,
 • Web sitenizden aldığınız siparişlerin imalat sürecini müşterilerinize bildirebilirsiniz,
 • Özel günlerde müşterilerinize sms yada mail göndererek, kutlama imkanınız olur,
 • Yeni müşterilere ulaşmak için, tamamen yasal mail gönderimi yapabilirsiniz,
 • Müşteri gizliliği konusunda %100 taahhüt ve garanti sahibi olursunuz,
 • Mytoprint firmasına kargo firmaları tarafından sağlanan ekstra indirim fırsatı
 • Bayi üreteceği ürünler için özel anlaşmalı tedarikçi firmalardan Mytoprint
  ile ekstra indirim imkanı sağlar
 • Mytoprint, projesine dahil olan firmalara, İŞKUR İşbaşı eğitim programından
  faydalanmasını sağlar

 

Tüm bayilerimizin domainlerine kurulacak web sitelerine, satılan ürünlerin kişiselleştirilerek, son tüketicinin kolayca tasarım yapabileceği, online tasarım modülü kurulacaktır. Bu modül ile, kartvizit, broşür, reklam dubası, yelken bayrak, kupa bardak,puzzle, t-shirt,kanvas tablo, afiş, plaket, madalya v.b. bir çok reklam ve hediye ürünü tasarımı, sipariş veren müşteriler tarafından yapılacak ve siparişler bayilere baskıya uygun formatta iletilecektir.

Mytoprint Danışmanlığı ile İŞKUR İşbaşı Eğitim Programı

Mytoprint sizler için İŞKUR iş başı eğitim programı için danışmanlığınızı yaparak İŞKUR’un üreticiye sağladığı yeni işe başlayan işçinizin 6 ay boyunca personelinizin maaşı ve sigorta ücretini karşılayarak, firmanıza katkı sağlamaktadır.

Mytoprint bayilerine, maaşı, SGK primi İŞKUR tarafından karşılanan 6 ay boyunca,1 kişilik webmaster personeli desteği sağlıyoruz. Bu personeli Mytoprint bayileri kendisi seçebilir . Bu uygulamanın amacı, bizden satın alınan web sitelerinin daha etkin ve faydalı kullanımını sağlamaktır. Web sitesini de bir dükkan yada satış mağazası olarak düşünmek gerekiyor, her dükkan ve mağaza en az bir personele ihtiyaç duyar. Web sitesinde, reklam, banner, satışların kontrolü, fatura kesilmesi, siparişlerin takibi, tedarikçilere yönlendirilmesi, kargoya teslim edilmesi vb birçok yapılması gereken işlemi webmaster sayesinde kolayca yapabilirsiniz. Bu işleri yapacak olan personeli, siz kendi cebinizden istihdam etmek istediğinizde, Aylık Maaş + SGK primi ile birlikte aylık maliyeti 1.935 TL'den, 6 ay da toplam 11.610 TL lik ciddi bir giderden kurtuluyorsunuz. Kısaca Mytoprint bayisi olduğunuzda, henüz hiç satış yapmadan 11.610 TL’ lik bir kar elde etmiş oluyorsunuz.

Web sitesindeki ürün satış bedelinin,Tahsilatı nasıl yapılıyor?

Web sitesindeki ürün satışlarında, ödeme şekli 4 türlüdür,

 • Hesaba havale yada eft,
 • Bayinin çalıştığı bankadan alınacak sanal pos ile kredi kartı ile tahsilat,
 • Payu, iyzico.com, PayPal vb ödeme sistemlerinin entegrasyonu ile, sipariş bedelleri kredi kartından tahsil edilerek bayinin banka hesaplarına aktarılır.
 • Vergi mükellefiyeti olmayan bayiler, firmamızın ödeme sistemini kullanabilirler.
  Her ayın sonunda firma merkezimizden elden alabilirler yada bize bildirecekleri
  banka hesap numaralarına ödemeleri yapılır.
   

 

Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
9 Aktif Bayi
Matbaa,Reklam,Kanvas Tablo,Kapı Giydirme ve bir çok sektöre ait firmalarımız aktif olarak Mytoprint ailesine katılmıştır.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
10 Yıllık Birikim
Mytoprint olarak 10 yıldan fazla, bu sektörlere hizmet vermekteyiz.Kendi mutfağından çıkmış bi firma olarak sizleri anlamak ve en doğru şekilde yönlendirmek için buradayız.
Your browser does not support the HTML5 canvas tag.
81 İl
Türkiye'nin neresinde olursanız olun bayilik hizmetini sizlere ücretsiz olarak sunmaktayız.Amacımın tüketiciye en doğru ve en yakın tedarikçisiyle buluşturmak.